×

نمایشگاه جیتکس دبی gitex

زمان مانده تا نمایشگاه

همین الان رزرو کن
02188992004
جهت مشاوره و رزرو تماس بگیرید

درباره نمایشگاه جیتکس دبی gitex / gitex

توضیحات نمایشگاه جیتکس دبی gitex

نمایشگاه جیتکس دبی Gitex

 

نمایشگاه جیتکس دبی (GITEX: Gulf Information Technology Exhibitionاز جمله بزرگترین و معتبرترین نمایشگاه ها در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) در خاورمیانه و آسیای جنوب غربی است و بازدید کنندگان بسیاری را از سر تا سر جهان گرد هم آورده است، در تاریخ 23 الی 27 مهر 1403، مصادف با 14 الی 18 اکتبر 2024، درمرکز تجارت جهانی دبی برگزار می شود.

این نمایشگاه تجاری پیشرو، قابل اعتمادترین رویداد فناوری، با گسترده ترین و تاثیرگذارترین دنبال کنندگان جهانی از فناوری های بزرگ، دولت های جهانی، استارت آپ های نوآور، سرمایه گذاران متخصص و خریداران شرکتی است. Gitex Global آخرین نوآوری ها را در زمینه هایی مانند هوش مصنوعی، روباتیک، امنیت سایبری و موارد دیگر به نمایش می گذارد. این رویداد متخصصان صنعت، علاقه‌مندان به فناوری و کسب‌وکارهایی را که به دنبال شبکه‌سازی و به‌روز ماندن در آخرین روندهای فناوری هستند، جذب می‌کند.


هفته فناوری جیتکس (Gitex) امارات رویدادی بسیار مهم در زمینه تکنولوژی و کامپیوتر می باشد که مرکز سریعترین رشد فناوری در جهان است. بینندگان و پیشگامان تکنولوژی در دبی حاضر می شوند تا شاهد فناوری های دست اولی باشند که از نسل ها و نوآوری های تغییر دهنده جهان الهام گرفته اند.

وبسایت نمایشگاه : https://www.gitex.com/

تاریخ نمایشگاه جیتکس دبی: 23 لغایت 27 مهر 1403

زمان برگزاری: از 9 صبح الی 18 عصر

محل برگزاری: مرکز تجارت جهانی دبی (Dubai World Trade Centre)

نمایشگاه جیتکس دبی، دارای رده‌های مختلفی از جمله فناوری‌های اطلاعات، امنیت سایبری، نرم‌افزا، هوش مصنوعی، اینترنت اشیاء، ابر و محاسبات ابری، راه‌حل‌های ارتباطات تلفن همراه، روباتیک، واقعیت افزوده، و بلاکچین را پوشش می‌دهد. شرکت‌های فناوری اطلاعات بزرگ و کوچک، استارتاپ‌ها، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و کارشناسان صنعت فناوری همگی به این نمایشگاه حاضر می‌شوند تا آخرین اخبار صنعت را معرفی کنند، از نزدیک با تکنولوژی‌های نوظهور آشنا شوند و فرصت‌های همکاری و همکاری تجاری را بررسی کنند.

مطالب مرتبط: تورآنتالیا تابستان 1402

 

نمایشگاه جیتکس دبی، دارای رویدادهای مخصوص کارشناسان و صنعتی است که به صورت همزمان با نمایشگاه برگزار می‌شوند. این رویداد، فرصتی عالی برای به اشتراک گذاشتن ایده‌ها، گسترش شبکه کسب و کار، افزایش شناخت درباره‌ی روندها و آخرین تکنولوژی‌ها و ایجاد اتصالات تجاری بین شرکت‌ها و صنعت‌های مختلف فناوری است.

مشخصات نمایشگاه جیتکس دبی Gitex

نمایشگاه جیتکس دبی از جمله بهترین نمایشگاه های فناوری اطلاعات است. در نمایشگاه جیتکس دبی تمامی فناوری های روز نمایش داده میشود و مورد بررسی قرار می گیرند. کنفرانس های مختلف و چالش هایی که در نمایشگاه جیتکس دبی به نمایش گذاشته می شود از جمله محبوب ترین های دنیای فناوری اطلاعات می باشد. شهر های الکترونیک، حمل و نقل نوین، انرژی و بازار دیجیتال از جمله مباحثی است که در نمایشگاه هفته فناوری دبی مورد بررسی قرار می گیرد. کنفرانس های مختلفی که در نمایشگاه هفته فناوری دبی برگذار می شود از بار علمی بسیار بالایی برخوردار است که باعث جذب مخاطبین بسیار زیادی شده است. در حال حاضر بخش جدید با نام خانه های هوشمند به این نمایشگاه اضافه شده است که از جمله مباحث روز دنیا نیز می باشد.

شرکت کنندگان نمایشگاه جیتکس دبی
شرکت‌کنندگان در نمایشگاه جیتکس دبی GITEX بسیار گسترده و متنوع هستند و از انواع شرکت‌ها و فعالان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات ICT شامل موارد زیر می‌توانند باشند:

 1. شرکت‌های فناوری اطلاعات: شرکت‌های بزرگ و بین‌المللی فناوری، تولیدکنندگان سخت‌افزار و نرم‌افزار، توسعه‌دهندگان تکنولوژی‌های پیشرفته و ارائه‌دهندگان خدمات فناوری.
 2. شرکت‌های ارتباطات: شرکت‌های ارتباطات موبایل، ارتباطات ثابت و شبکه‌های ارتباطات.
 3. استارتاپ‌ها و کارآفرینان: تازه‌کارها و شرکت‌های نوپا در حوزه‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات.
 4. تولیدکنندگان تجهیزات: شرکت‌های تولید کننده تجهیزات الکترونیکی و کامپیوتری، ماشین‌آلات و سخت‌افزار.
 5. رویدادهای برتر: شرکت‌های متخصص در برگزاری رویدادهای مختلف مرتبط با فناوری و ارتباطات.
 6. شرکت‌های امنیت سایبری: شرکت‌های ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای امنیتی و محافظتی در فضای سایبری.
 7. شرکت‌های ابری و محاسبات ابری: تأمین‌کنندگان خدمات ابری و محاسبات ابری.
 8. شرکت‌های اینترنت اشیاء (IoT): تولیدکنندگان و ارائه‌دهندگان راهکارها و خدمات مرتبط با اینترنت اشیاء.
 9. شرکت‌های هوش مصنوعی و واقعیت افزوده: شرکت‌های فعال در حوزه‌های هوش مصنوعی و واقعیت افزوده.
 10. شرکت‌های بلاکچین و فناوری‌های مرتبط: شرکت‌های تخصصی در زمینه‌های بلاکچین و ارائه‌دهندگان خدمات مرتبط.

این نمایشگاه فرصت مناسبی برای برقراری ارتباطات تجاری، شناختن آخرین تکنولوژی‌ها و روندها، کشف فرصت‌های همکاری و همچنین به نمایش گذاشتن نوآوری‌ها و توانایی‌های شرکت‌ها در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات است.

چرا نمایشگاه جیتکس دبی؟
با توجه به قدمت بالای این نمایشگاه و حضور بسیار زیاد متخصصان و علاقه مندان حوزه فناوری، اهمیت و سطح نمایشگاه جیتکس دبی را بسیار بالا برده است. معرفی سیستم های جدید حمل و نقل با استفاده از تکنولوژی، خانه های هوشمند و هم چنین بروزترین مباحث دنیای تکنولوژی در این نمایشگاه بازگو می شود. حضور بیش از 3 هزار بازدید کننده از این نمایشگاه در هر دوره باعث پر اهمیت شدن نمایشگاه جیتکس دبی شده است. حضور شرکت ها و برند های معروف و فعال در زمینه تکنولوژِی بر اهمیت نمایشگاه جیتکس دبی نیز افزوده است که بسیار تخصصی در باره مباحث علمی روز دنیا بحث و گفت و گو می شود و کنفرانس های علمی و تخصصی بسیار به همراه چالش های مختلف علم و تکنولوژی گفته می شود.

اهمیت نمایشگاه جیتکس دبی Gitex

این نمایشگاه بین المللی، یکی از تاثیرگذارترین مکان های گردهمایی در صنعت فناوری است که در شهر دبی برگـزار می گردد. رهبران فکری، خالقان، میتکران و سازندگان را در این نمایشگاه گرد هم می آورد تا محصولات جدید و شناسایی فرصت هایی برای آیندگان را به نمایش بگذارد. با سخنرانان در سطح جهانی که بینش هایی را در مورد روندهایی در زمینه فناوری های بزرگ در صنعت فوق را به اشتراک می گذارد، کارشناسان فنی به بررسی عمیق در مورد داغ ترین موضوعات  در زمینه فناوری و پایداری محصولات می پردازند. این نمایشگاه بخش هایی از جمله شهرهای هوشمند، امنیت سایبری، اقتصاد داده، مراقبت های بهداشتی و مخابرات را پوشش می دهد. از مزایای حضور در این نمایشگاه، می توان به شبکه سازی باورنکردنی، تبادل اطلاعات و توانمند سازی کسب و کار اشاره کرد. همچنین می توانید به شرکت های فناوری جهانی و استارت آپ ها از 26 بخش در این نمایشگاه دسترسی داشته باشید. Gitex به کسب و کارتان رونق می بخشد و شما را با تاثیر گذارترین مشارکت های دولتی و خصوصی، غول های فناوری، استارت آپ های خلاق و شرکت های بیش از 170 کشور مرتبط می کند. در ضمن از تکنولوژی های ارائه شده در نمایشگاه، می توان به فناوری چشم Bionic  اشاره کرد که به دید افراد نابینا کمک می کند و از مزایای دیگر حضور در این نمایشگاه می باشد.   

موضوعات تخصصی نمایشگاه جیتکس دبی Gitex

نمایشگاه جیتکس دبی Gitex موضوعات مختلفی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) را پوشش می‌دهد و انواع محصولات و خدمات مرتبط با این زمینه‌ها را به نمایش می‌گذارد. برخی از موضوعات اصلی و محصولاتی که در این نمایشگاه عرضه می‌شوند عبارتند از:

 1. فناوری‌های اطلاعات و نرم‌افزار: ارائه‌دهندگان نرم‌افزارهای کاربردی، سیستم‌های مدیریت کسب و کار، سیستم‌های اداری، ابزارهای تحلیل داده، سامانه‌های CRM و ERP و سایر نرم‌افزارهای حوزه IT 
 2. تجهیزات و سخت‌افزار: تولیدکنندگان کامپیوتر، لپ‌تاپ، تبلت، گوشی‌های هوشمند، نمایشگرها، سرورها، انواع کامپوننت‌های کامپیوتری و سخت‌افزار مرتبط.
 3.  امنیت سایبری و محافظت از اطلاعات: ارائه‌دهندگان راهکارهای امنیت سایبری، آنتی‌ویروس، فایروال‌ها، حفاظت از اطلاعات حساس و مدیریت امنیتی.
 4. ارتباطات و شبکه‌ها: شرکت‌های ارائه‌دهنده‌ی خدمات ارتباطات موبایل و ثابت، تجهیزات شبکه و مرتبط با اینترنت، تکنولوژی‌های 5G و ارتباطات اینترنت اشیاء (IoT).
 5. هوش مصنوعی (AI) و تکنولوژی‌های هوش مصنوعی: ارائه‌دهندگان راهکارها و نرم‌افزارهای مرتبط با هوش مصنوعی، سیستم‌های تصمیم‌گیری هوشمند، تکنولوژی‌های تشخیص چهره، پردازش زبان طبیعی و موارد مشابه.
 6. واقعیت افزوده (AR) و واقعیت مجازی (VR): شرکت‌های ارائه‌دهنده‌ی تکنولوژی‌ها و نرم‌افزارهای واقعیت افزوده و واقعیت مجازی.
 7. ابر و محاسبات ابری: ارائه‌دهندگان خدمات ابری، سرویس‌های ذخیره‌سازی ابری، مرکزداده‌ها و امکانات محاسبات ابری.
 8. اینترنت اشیاء (IoT): تجهیزات، راهکارها و خدمات مرتبط با اینترنت اشیاء و اتصال دستگاه‌ها به اینترنت.
 9. بلاکچین و فناوری‌های مرتبط: شرکت‌های فعال در زمینه‌های بلاکچین و تکنولوژی‌های مرتبط با آن.
 10. روباتیک و هوش مصنوعی در ربات‌ها: ارائه‌دهندگان راهکارها و تکنولوژی‌های رباتیک، روبات‌های هوشمند و تجهیزات مرتبط.

این نمایشگاه یک فرصت مناسب برای اطلاع از آخرین نوآوری‌ها، کشف راهکارهای جدید، برقراری ارتباطات تجاری و شناخت بازارهای فناوری اطلاعات و ارتباطات منطقه است. تازه‌ترین محصولات و تکنولوژی‌های ارائه شده در این نمایشگاه می‌توانند تأثیر بزرگی بر روی صنعت فناوری داشته باشند و نشان‌دهنده‌ی روندها و آینده‌ی این حوزه باشند.

محصولات ارائه شده در نمایشگاه جیتکس دبی Gitex

از جمله این محصولات عبارتند از: ارائه قطعات و تجهیزات جانبی رایانه-رسانه های ذخیره سازی مرتبط با نمایشگاه-منابع تغذیه برای سیستم های اطلاعاتی و ارتباطاتی-تجهیزات رادیویی-خدمات اینترنتی-ارتباطات ماهواره ای و پخش آنها-ارتباطات مخابراتی از طریق بی سیم-صدا از طریق IP ) فناوری است که به شما امکان استفاده از اتصال اینترنت باند پهن را به جای خط تلفن معمولی برای برقراری تماس صوتی می دهد که می توان به skype  و whatsapp اشاره کرد)-سخت افزارها و نرم افزار های کامپیوتری مرتبط با نمایشگاه-فناوری بانکی و خدمات مالی در زمینه خدمات تجاری-محصولات و صنایع تجهیزات مخابراتی-نرم افزارهای محاسبات شبکه ای، قطعات و خدمات نرم افزاری مرتبط با نمایشگاه

اهداف تجار و بازرگانان برای شرکت در نمایشگاه

خالقان، مبتکران و سازندگان از سراسر جهان به نمایشگاه Gitex می آیند تا به بحث، مناظره و چالش کشیدن ایدئولوژی های جدید می پردازند. این نمایشگاه با هدف انجام تجارت، یافتن محصولات جدید و شناسایی فرصت هایی برای نسل آینده برگزار می گردد. همچنین فرصتی برای کسب و کار واقعی را در اختیار سرمایه داران و تجار می گذارد.  

 پلن های نمایشگاه جیتکس دبی gitex
 • مدارک

  1-اسکن رنگی پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار

  2.اسکن رنگی شناسنامه

  3. اسکن رنگی کارت ملی

  4. اسکن یک قطعه عکس 3 در 4

 • موضوعات نمایشگاه

  چاپ سه بعدی، واقعیت مجازی و واقعیت افزوده، شهرهای هوشمند، اینترنت اشیا، امنیت، پردازش ابری، مراکز داده،جابجایی، تکنولوژی مالی، تکنولوژی مصرف کننده، چاپ و اتوماسیون اداری

 • دانلود پکیج
مکان روی نقشه
با کارشناسان ما در ارتباط باشید

جهت هماهنگی در ایام تعطیل و ساعات غیر اداری با این شماره تماس بگیرید

 نمایشگاه سخت افزار hardware show CIHS

نمایشگاه سخت افزار hardware show CIHS

نمایشگاه سخت افزار hardware show CIHS تاریخ برگزاری این نمایشگاه از 21 الی 23 اکتبر 2024 مصادف ب ...

از تاریخ 1403/7/30 تا تاریخ 1403/8/2
همین الان رزرو کن
نمایشگاه اطلاعات و ارتباطات چند رسانه ای هند

نمایشگاه اطلاعات و ارتباطات هند INFOCOMM

نمایشگاه اطلاعات و ارتباطات هند INFOCOMM در تاریخ 3 الی 5 سپتامبر 2024 مصادف با 13 الی 15 شهریور 140 ...

از تاریخ 1403/6/13 تا تاریخ 1403/6/15
همین الان رزرو کن
نمایشگاه بین المللی باند ارتباطات

نمایشگاه بین المللی باند ارتباطات هلند BROADBAND WORLD FORUM

این نمایشگاه از تاریخ 24 الی 26 اکتبر 2023 مصادف با 2 الی 4 آبان 1402 در آمستردام هلند برگزار می شو ...

از تاریخ 1402/8/2 تا تاریخ 1402/8/4
همین الان رزرو کن

طراحی سایت و سئو توسط ایران سئو لند

تمامی حقوق این سایت برای گیلوا گشت پارسیان محفوظ است