×

نمایشگاه سنگ نورنبرگ آلمان Stone+Tec

زمان مانده تا نمایشگاه

همین الان رزرو کن
02188992004
جهت مشاوره و رزرو تماس بگیرید

درباره نمایشگاه سنگ نورنبرگ آلمان Stone+Tec / Stone+tec

توضیحات نمایشگاه سنگ نورنبرگ آلمان Stone+Tec

این نمایشگاه  در تاریخ 22 الی 25 ژوئن  2022  مصادف با 1 الی  4 تیر 1401 در شهر نورنبرگ  آلمان برگزار می گردد.

سایت نمایشگاه: www.stone-tec.com/en

در این مقاله سعی کرده‌ ایم با آنالیز کردن نمایشگاه سنگ نورنبرگ در کشور آلمان، به فعالیت‌های این نمایشگاه که نگاه ویژه به فرهنگ و آموزش و ارایه تکنولوژی‌های جدید است، بپردازیم. نمایشگاه‌ها مکان‌هایی‌ اند که در آنجا ارائه کنندگان به ارائه ایده نوین و محصولات جدید در یک دوره خاص درباره یک موضوع خاص می پردازند.

نمایشگاه‌ جای نوآوری یا جای داد و ستد نوآفرینی‌ها، اطلاعات و اختراع ها نیز هست و معمولا از نمایشگاه به عنوان یک تحول در هر صنعت یاد آور می شود. در وظیفه و ماموریت نمایشگاه‌های گوناگون با موضوع های متفاوت در سراسر جهان تفاوت وجود دارد. همه ما در نمایشگاههای متعددی با موضوع متفاوت شرکت داشته ایم، یا به عنوان بازدیدکننده و یا به عنوان غرفه دار. در ادامه بیشتر به نمایشگاه سنگ نورنبرگ خواهیم پرداخت.

نمایشگاه سنگ نورنبرگ

اطلاعات نمایشگاه سنگ نورنبرگ

مرکز اقتصادی اروپا از دیرباز به دلیل شرایط جغرافیایی، شهر نورنبرگ در آلمان می باشد. وجود این خصوصیت باعث رونق یافتن نمایشگاه سنگ در آن بوده است.میتوان نمایشگاه سنگ نورنبرگ را به عنوان یک تحول بزرگ در صنعت جهانی سنگ معرفی کرد.نمایشگاه نورنبرگ آلمان در یک دوره دوساله در شهر نورنبرگ برگزار میشود. نمایشگاه سنگ نورنبرگ یک نمایشگاه جهانی کاملا بی نقص در ارائه تکنولوژی‌های جدید، اطلاعات و فن‌آوری‌های کاملا به ‌روز است. برگزار کننده نمایشگاه خصوصی سنگ نورنبرگ به عنوان اسپانسرهای افتخاری، انجمن سنگبریهای آلمان ( Association Of German Stone Masons ) و حمایت معنوی انجمن سنگ طبیعی آلمان ( German Natural stone Association ) را دارد.این دو انجمن از مهمترین تشکل های صنفی سنگ کشور آلمان می باشند و برای برگزار شدن بهتر این نمایشگاه سنگ برنامه های حمایتی بسیار مفیدی را ارائه می دهند وحتی در این راه از بودجه داخلی خود نیز استفاده می کنند.

نمایشگاه سنگ نورنبرگ در دوره پیش شامل ۱۵۰۰۰ بازدیدکننده و ۴۴۶ غرفه بود.کشور آلمان با داشتن ۱۸۶ عدد غرفه در جایگاه رتبه اول این نمایشگاه قرار داشت و نیز کشور های چین با  ۷۴، ایتالیا با ۵۷، ترکیه با ۱۷ و جمهوری چک با ۱۵ شرکت به ترتیب در رتبه های بعدی بودند. شرکت‌های ایرانی نیز در سال‌های گذشته در سنگ نورنبرگ آلمان دارای غرفه بودند و تمایل زیادی برای حضور در این نمایشگاه و کسب اطلاعات در این زمینه را داشتند.

زمان برگذاری نمایشگاه سنگ نورنبرگ در سال جاری

یکی از نمایشگاه‌های برجسته  تجاری آلمان در زمینه سنگ‌های طبیعی فرآوری شده میتوان به نمایشگاه سنگ‌ نورنبرگ المان اشاره کرد. این نمایشگاه تکنولوژی پردازش سنگ طبیعی است. اگر شما از علاقه مندان سرسخت بخش های مختلف پردازش سنگ‌های طبیعی هستید، نمایشگاه سنگ نورنبرگ آلمان بهترین نمایشگاهی است که میتوانید در آن شرکت کنید. برگزاری این نمایشگاه در دوره دوساله است. با وجود جایگاه ویژه سنگ در این نمایشگاه، کشورهایی نظیر آلمان، سوئیس، اتریش و کشورهای همسایه فرصت‌های خوب ارتباطی با پتانسیل قوی را برای جذب مشتریان جدید فراهم می کند. محصولات و شیوه های کار بیش از ٥٤٠ شرکت شناخته شده و خوش نام در این نمایشگاه ارائه می شود.

مزایای شرکت در نمایشگاه سنگ نورنبرگ

شرکت در نمایشگاه نورنبرگ برای شرکت کننده گان مزیایه بسیاری را به همراه دارد برخی از آن‌هارا در زیز به اطلاع شما می رسانیم. جهت کسب اطلاعات بیشترو به ‌روزتر درباره خدمات تخصصی ارائه شده و کالا های موجود در بازار‌های بین المللی.

شناخت بهتر تمایلات و گرایشات بازار با بررسی کلی تمام خدمات و کالا‌های تخصصی موجود در بازار نه تنها در آلمان بلکه در تمام بازار سراسر دنیا.با استفاده از توزیع وپخش محصولات ارائه شده در نمایشگاه به آغاز، ادامه و محکم کردن معاملات پرداختن.

 سنگ نورنبرگ نمایشگاهی مفید برای ساختن شبکه ارتباطی کاری است. برای تنظیم قرارهای ملاقات با تهیه کنندگان و ارائه دهندگان بالقوه بازار.

نمایشگاه سنگ آلمان

لیست محصولات نمایشگاه سنگ‌های طبیعی نورنبرگ

 در این نمایشگاه محصولات فراوانی وجود دارد. از جمله محصولات نمایشگاه نورنبرگ می توان به سنگهای طبیعی و تکنولوژی اشاره کرد که برخی از آنها به صورت زیر اند.

تکنولوژی‌ها شامل : ماشین آلات و ابزار برای پردازش سنگ طبیعی دستگاه ،دستگاه، ماشین آلات و ابزار برای استخراج معادن سنگ طبیعی دستگاه، ، بسته بندی ایمنی صنعتی و حفاظت از محیط زیست سنگ تزیینی و مخصوص مقبره ها ،ماشین آلات و ابزار برای نصب سنگ طبیعی دستگاه، ماشین آلات و ابزار برای ساخت ابزار الماس انتقال، حمل و نقل

سنگ طبیعی شامل : سنگ طبیعی برای استفاده نما وداخلی ، استفاده خارجی تعمیر ، نگهداری و حفاظت ، مرمت سنگ طبیعی ، مطبوعات تجاری، انجمن ها فشرده سازی و محکم کاری

برخی از لوازم جانبی: سنگ طبیعی برای استفاده در  آیین مذهبی و مقبره ها ،آثار تاریخی طراحی مقبره ها و دکوراسیون

سنگ صنعتی سرامیک

شرایط شرکت در نمایشگاه سنگ نورنبرگ

در کشورهای عضو اتحادیه شینگن (منطقه‌ شنگن شاملا بیست و شش کشور) صنعت نمایشگاهی یک صنعت جهانی است. در طول سالهای اخیر افراد زیادی از سراسر کشورهای جهان برای بازدید از نمایشگاه های بین المللی تجاری و همچنین به عنوان شرکت کننده در این نمایشگاه های بین المللی تجاری اقدام می کنند که برای ورود به این نمایشگاه های سنگ شرط اولیه داشتن ویزای شینگن است.

نمایشگاه سنگ نورنبرگ آلمان Stone+ Tec

Stone + Tec عمدتا یک نمایشگاه تجاری می باشد که در شهر نورنبرگ که دومین شهر بزرگ باواریا بعد از مونیخ و مقصد گردشگری محبوبی برای آلمانی ها و خارجی ها می باشد، برگزار می گردد. این نمایشگاه بین المللی، مکانی برای  استخراج، فرآوری، استفاده از سنگ طبیعی و مواد مشابه می باشد که بر بازار آلمان و کشورهای همسایه تمرکز دارد. این نمایشگاه، گستره ی وسیعی از فرآوری و کاربرد سنگ های طبیعی در ترکیب با مواد دیگر را نشان می دهد. همچنین طیف کاملی از فرآوری سنگ های طبیعی مدرن از سنگ های طبیعی کلاسیک و مواد نوآورانه گرفته تا ماشین آلات، ابزار، مراقبت های بهداشتی و محصولات نظافتی برای قبرها و مناطق مقدس ارائه می شود. این نمایشگاه به سه موضوع اصلی می پردازد:  "ساختمان با سنگ طبیعی" ، " تجهیزات حرفه ای" و "مکان حافظه". از مزایای این نمایشگاه دریافت ایمیل با کد بلیط تان می باشد که می توانید از آن برای ایجاد بلیط مطبوعاتی دائمی تان استفاده کنید. از مزایای داشتن بلیط مطبوعاتی حق پارک کردن در پارکینگ های مطبوعاتی دارای تابلوهای راهنما می باشد. البته لازم به ذکر است که کارت مطبوعاتی فقط برای هیات تحریریه و خبرنگاران صادر می شود.

محصولات ارائه شده در نمایشگاه سنگ نورنبرگ آلمان

 • تنوعی از سنگ های طبیعی
 • تنوعی از سنگ های مدرن و کلاسیک
 • ماشین آلات و ابزار در زمینه سنگ های مرتبط با اماکن تاریخی، اماکن مقدس و قبرها
 • تجهیزات حرفه ای مرتبط با نمایشگاه

تاریخچه سنگ در جهان و آلمان و ایران

صنعت سنگ یکی از قدیمی ترین صنایع در جهان است. قدمت ایجاد ابزارهای سنگی به منطقه آفریقای جنوبی در حدود 60.000 تا 70.000 سال قبل بر می گردد. استخراج گرانیت و مرمر به مصر باستان بر می گردد. سنگ خرد شده به طور گسترده ای توسط اولین تمدن های بزرگ راه سازی مانند یونان باستان و روم باستان مورد استفاده قرار گرفت. بزرگترین شرکت های استخراج سنگ به آلمان بر می گردد. همچنین ساخت یکی از مدرن ترین کارخانه های فر آوری سنگ در آلمان آغاز شد. استخراج و استفاده از سنگ های ساختمانی در ایران قدمتی طولانی دارد. استفاده از این سنگ ها به عنوان سنگ های ساختمانی در هزاره اول شکل گیری تمدن در ایران متداول بود. بقایای استفاده از آنها در تخت جمشید، پاسارگاد، تخت سلیمان و بسیاری دیگر از بناهای اسلامی و ساسانی در سراسر کشور پراکنده است.       

اهداف تجار ایرانی برای شرکت در نمایشگاه

این نمایشگاه مکانی برای ملاقات سرمایه داران، تجار و علاقه مندان در زمینه صنعت سنگ می باشد که ارائه دهنده محصولات جدید و روش های جدید در زمینه ی نوآوری های خلاقانه در این صنعت می باشد. 

 پلن های نمایشگاه سنگ نورنبرگ آلمان Stone+Tec
 • مدارک

  * گذر نامه متقاضی با 7 ماه اعتبار

  * مدارک شغلی مرتبط و معتبر

  * شناسنامه متقاضی و همسر

  * مدارک مالی و ملکی معتبر

 • موضوعات نمایشگاه

  سنگ طبیعی ومصنوعی*
  ماشین آلات وابزاربرای صنعت سنگ*
  سوهان - چسب وپوشش*

   

   

   

 • دانلود پکیج
مکان روی نقشه
برچسب های مرتبط

تا کنون هیچ برچسبی برای این تور وارد نشده است

با کارشناسان ما در ارتباط باشید

جهت هماهنگی در ایام تعطیل و ساعات غیر اداری با این شماره تماس بگیرید

نمایشگاه سنگ نورنبرگ

نمایشگاه سنگ نورنبرگ آلمان Stone+Tec

این نمایشگاه در تاریخ 22 الی 25 ژوئن 2022 مصادف با 1 الی 4 تیر 1401 در شهر نورنبرگ آلمان برگزار ...

از تاریخ 1401/4/1 تا تاریخ 1401/4/4
همین الان رزرو کن
نمایشگاه سنگ طبیعی مادرید

نمایشگاه سنگ طبیعی CONSTRUTEC / PIEDRA

نمایشگاه سنگ طبیعی مادرید در تاریخ 15 الی 18 نوامبر 2022 برگزار می گردد. نام این نمایشگاه از PIEDRA ...

از تاریخ 1401/8/24 تا تاریخ 1401/8/27
همین الان رزرو کن
نمایشگاه کفپوش گوانجو 2018

نمایشگاه کفپوش گوانجو cgff expo

نمایشگاه کفپوش گوانجو cgff expo در تاریخ 9 الی 11 آگوست 2022 مصادف 18 الی 20 مرداد 1401 برگزار می گر ...

از تاریخ 1401/5/18 تا تاریخ 1401/4/20
همین الان رزرو کن

طراحی سایت توسط AK Web

تمامی حقوق این سایت برای گیلوا گشت پارسیان محفوظ است