×

نمایشگاه آسانسور آلمان Interlift

زمان این نمایشگاه به پایان رسیده

همین الان رزرو کن
02188992004
جهت مشاوره و رزرو تماس بگیرید

درباره نمایشگاه آسانسور آلمان Interlift / interlift

توضیحات نمایشگاه آسانسور آلمان Interlift

نمایشگاه آسانسور آلمان Interlift در تاریخ 26 الی 29 آپریل 2022 برگزار می شود.

وبسایت نمایشگاه : www.interlift.de/en/

یکی از رویدادهای بزرگی که هر دو سال یک بار در کشور آلمان برگزار می شود، نمایشگاه آسانسور آلمان است. در این نمایشگاه ها جدیدترین دستاوردهای این صنعت به نمایش گذاشته می شوند و شرکت کنندگان می توانند علاوه بر دیدن نوآوری ها و خلاقیت هایی که در صنعت آسانسور ایجاد شده به مشارکت و عقد قراردادهای تجاری با دیگر شرکت کنندگان بپردازند. غرفه دارانی که در نمایشگاه آسانسور آلمان حاضر می شوند بیش از ۵۰۰ غرفه هستند که از بیش از ۴۰ کشور در این مکان حاضر می شوند. از طریق تور نمایشگاهی می توان بهتر در این نمایشگاه شرکت کرد و از خدماتی مانند ویزای شینگن، کارت ورود به نمایشگاه، رزرو هتل و راهنمای فارسی زبان دریافت کرد. در اینجا با محصولات ارائه شده در این نمایشگاه و شرایط برگزاری آن بهتر آشنا می شویم.

نمایشگاه های بین المللی تجاری

صنعت نمایشگاهی یک صنعت بسیار مهم است که هر ساله در کشورهای عضو اتحادیه شینگن برگزار می شود. بسیاری از مردم دنیا در این نمایشگاه ها شرکت می کنند. افراد شرکت کننده در این نمایشگاه ها معمولا یا بازدید کنندگان از نمایشگاه هستند یا به عنوان مشارکت کنندگان در نمایشگاه های بین المللی تجاری در این گردهمایی ها حضور پیدا می کنند. نخستین شرطی که برای شرکت در این نمایشگاه ها لازم است بازدیدکنندگان و مشارکت کنندگان داشته باشند، داشتن ویزای شینگن می باشد.

این نمایشگاه های بین المللی نقش بسیار مهمی در رونق اقتصادی برای تجار و فعالان اقتصادی دارند. یکی از بهترین نمایشگاه هایی که در این زمینه برگزار می شود نمایشگاه آسانسور آلمان است که در این کشور صنعتی برگزار می شود و عده زیادی از مردم دنیا برای آشنایی بیشتر با این صنعت در آن شرکت می کنند و با دستاوردهای روز دنیا در این زمینه بهتر آشنا می شوند.

نمایشگاه آسانسور آلمان

نمایشگاه آسانسور آلمان

چندین سال است که در شهر آوگسبورگ آلمان، نمایشگاه بزرگ آسانسور برگزار می شود. تاریخ برگزاری نمایشگاه آسانسور آلمان هر دو سال یک بار است. این نمایشگاه نخستین نمایشگاه تجاری در همه دنیا به شمار می آید. در نمایشگاه آسانسور آلمان به نوعی تمام نوآوری ها و خلاقیت ها و روش های جدید در صنعت آسانسور به نمایش گذاشته می شود و حضور در این نمایشگاه فرصت خوبی برای آشنایی با پیشرفت های این صنعت و تجهیزات آن می باشد. در این نمایشگاه نوآوری های بازار جهانی دیده می شود و به نمایش محصولات ساخته شده می پردازند. بیشتر غرفه دارانی که در این نمایشگاه شرکت می کنند مربوط به خارجی ها است، بنابراین این نمایشگاه را می توان بهترین نمایشگاه تجاری بین المللی در زمینه صنعت آسانسور معرفی کرد.

تولید کنندگان این صنعت با شرکت در نمایشگاه آسانسور آلمان اطلاعات مورد نیاز در این زمینه را کسب می کنند و به تولید محصولات جدید می پردازند. همچنین بسیاری از بازدید کنندگان با حضور در این نمایشگاه شرکای تجاری خود را پیدا می کنند و شروع به بستن قرارداد تجاری با آنها می کنند و فرصتی برای سرمایه گذاری برای تجارت های موفق در آینده پیدا می کنند. این نمایشگاه را می توان یک رویداد بزرگ محسوب کرد و فعالان صنعت آسانسور از این رویداد به خوبی استقبال می کنند.

در سال ۲۰۱۸ تقریبا ۵۴۱ غرفه گذار در آن شرکت کردند که از ۴۳ کشور دنیا برای حضور در این رویداد بزرگ آمده بودند. تعداد بازدیدکنندگانی که دارای تخصص در این زمینه، بیشتر از ۲۱۰۰۰ نفر بود که این متخصصان نیز از ۴۰ کشور دنیا گرد هم جمع شده بودند. فضایی که نمایشگاه در آن برگزار شد دارای مساحتی حدود ۴۲۵۰۰ متر مربع بود.

نمایشگاه interlift

برای شرکت در تور نمایشگاه آسانسور آلمان به چه مدارکی نیاز است؟

اگر شما نیز به دنبال فرصتی برای حضور در نمایشگاه بین المللی آسانسور آلمان هستید پیش از شروع این رویداد باید مدارک مورد نیاز خود را جمع آوری کنید. اولین چیزی که به آن نیاز دارید گذرنامه ای است که دارای حداقل ۷ ماه اعتبار باشد. همچنین باید مدارک شغلی خود را مرتبط با این موضوع ارائه دهید و این مدارک باید از اعتبار لازم برخوردار باشد. متقاضیان اگر می خواهند به همراه همسر خود شرکت کنند لازم است که شناسنامه خود و همسرشان را ارائه دهند. از دیگر مدارکی که برای شرکت کردن در این نمایشگاه لازم است مدارک مالی و ملکی است که دارای اعتبار کافی باشند.

تور نمایشگاه آسانسور آلمان

اگر قصد شرکت در نمایشگاه آسانسور آلمان را دارید برای اینکه بتوانید بهتر در این نمایشگاه حاضر شوید و از غرفه های مربوطه دیدن کنید بهتر است از طریق تورهای نمایشگاهی برای سفر اقدام کنید. این تورها بلیط سفر، هتل، ترانسفر فرودگاهی و راهنمای فارسی زبان در اختیار شما می گذارند تا از زمان خود نهایت استفاده را ببرید و به راحتی از قسمت های مختلف در این نمایشگاه بین المللی آلمان دیدن کنید. قبل از سفر می توان کلیه اطلاعات مربوط به این نمایشگاه را از دفاتر ارائه دهنده تور دریافت کرد.

برای بازدید از نمایشگاه آسانسور اگر از طریق تور اقدام کنید، بهتر با محصولات و تکنولوژی هایی که شرکت های مختلف در این نمایشگاه ارائه می دهند آشنا خواهید شد. از جمله خدمات قابل ارائه که در تور نمایشگاهی برای بازدید کنندگان وجود دارد می توان به اخذ ویزای شینگن، کارت نمایشگاه، بلیط هواپیما، هتل اشاره کرد. همچنین اگر قصد دارید که در این نمایشگاه به صورت گروهی شرکت کنید می توانید با مراجعه به دفاتر تور نمایشگاهی این تور را به صورت اختصاصی سفارش دهید.

چه محصولات و موضوعاتی در نمایشگاه بین المللی آسانسور آلمان به نمایش در می آید؟

در این نمایشگاه درباره موضوعات مختلف غرفه های گوناگونی برگزار می شود.   پله برقی، آسانسور، رمپ های متحرک، پارکینگ های طبقاتی هوشمند، پیاده رو ها، قطعات مختلف آسانسور شامل درب، اتاقک، موتور گیربکس، نمایشگر ها و طناب کابل بخش های هیدرولیک، قسمت های جانبی و سیستم نظارت و ایمنی، کنترل، سایت های تخصصی، مجلات و اتحادیه های صنفی و قطعات پیش ساخته آسانسور همگی از موضوعات مورد بحث در نمایشگاه آسانسور آلمان هستند.

این گردهمایی مهم باعث می شود تا شرکت کنندگان با پیشرفت های روز صنعت آسانسور و تجهیزات بالابرنده بهتر آشنا شوند و تولید کنندگان در پی رفع ایرادات و ابداعات جدید در ساخت محصولات خود باشند. نوآوری های بازار جهانی در این نمایشگاه به خوبی نشان داده می شوند. مطابق نظر سنجی های انجام شده ۸۹ درصد از بازدیدکنندگان که در این نمایشگاه شرکت می کنند آن را بسیار خوب ارزیابی کرده اند.

نمایشگاه آسانسور آکسبورگ

 

نمایشگاه آسانسور آلمان Interlift

این نمایشگاه تجاری در شهر آکسبورگ کشور آلمان، بزرگترین رویداد زنده در صنعت آسانسورسازی، نو آوری های خود را با بیش از 350 شرکت های آسانسوری از 27 کشور ارائه خواهند کرد. این نمایشگاه بین المللی پیشرو در جهان  برای آسانسورسازی است که اکثر غرفه داران این نمایشگاه، سازندگان قطعات آسانسورها در اندازه های های کوچک و متوسط هستند. آنها در این زمینه بسیار تخصصی هستند و اکثریت آنها در مقیاس جهانی فعال می باشند. این نمایشگاه که  سکوی بین المللی پیشرو در صنعت آسانسورسازی می باشد برای اولین بار، شرکت کنندگان مطبوعاتی منحصرا دیجیتالی می توانند شرکت کنند. افرادی که این کنفرانس را از دست داده اند، می توانند این کنفرانس را از طریق سایت مربوطه   www.interlift.de تماشا کنند.

محصولات ارائه شده در نمایشگاه

 • آسانسورها، پله برقی ها و قطعات پیش ساخته شده
 • راهروهای متحرک
 • سیستم های پارکینگ به صورت هوشمند
 • سیستم های فرمان، کنترل و انتقال در این صنعت نمایشگاهی
 • سیستم های نظارت و ایمنی مرتبط با این صنعت نمایشگاهی
 • قطعات مختلف آسانسور شامل: در، اتاقک، کابین، کابل ها و موتور گیریبکس مرتبط با نمایشگاه
 • لوازم جانبی مرتبط با نمایشگاه
 • نمایشگرها، سیستم های هیدرولیکی و طناب ها از طریق پله برقی ها و ترد میل ها به قطعات پیش ساخته شده

اهداف تجار ایرانی برای شرکت در نمایشگاه

علاوه بر صاحبان این صنعت و سرمایه داران، انجمن های بین المللی هم در این نمایشگاه حضور خواهند داشت تا با جدیدترین محصولات در این صنعت تجاری آشنا شوند. همچنین بازدیدکنندگان تجاری می توانند از محصولات حوزه های مختلف صنعت آسانسورسازی آگاه شوند.  پلن های نمایشگاه آسانسور آلمان Interlift
 • مدارک

  * گذر نامه متقاضی با 7 ماه اعتبار

  * مدارک شغلی مرتبط و معتبر

  * شناسنامه متقاضی و همسر

  * مدارک مالی و ملکی معتبر

 • موضوعات نمایشگاه

  قطعات آسانسور، اتاقک آسانسور، کنترل ها، درب آسانسور، طناب، کابل، نمایشگرهای آسانسور، تجهیزات جانبی، بخش هیدرولیک، سیستم های نظارت و ایمنی، پارکینگ طبقاتی هوشمند، کارخانه های آسانسور و قطعات پیش ساخته و…

 • دانلود پکیج
مکان روی نقشه
با کارشناسان ما در ارتباط باشید

جهت هماهنگی در ایام تعطیل و ساعات غیر اداری با این شماره تماس بگیرید

نمایشگاه تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی

نمایشگاه تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی TECHAGRO

این نمایشگاه مقرر است در آوریل 2024 در شهر برونو چک برگزار شود,تاریخ دقیق آن متعاقبا اعلام می گردد. ...

تاریخ شروع: 04/00/2024 تاریخ پایان: 04/00/2024
همین الان رزرو کن
نمایشگاه نظافت صنعتی

نمایشگاه نظافت، تعمیر و نگهداری صنعتی هلند ISSA Interclean

شهر آمستردام پایتخت کشور زیبای هلند در تاریخ 10 الی 13 می 2022 برگزار کننده و میزبان نمایشگاه دو سال ...

از تاریخ 1401/2/20 تا تاریخ 1401/2/23
همین الان رزرو کن
نمایشگاه اختصاصی بالابر هلند

نمایشگاه بین المللی اختصاصی بالابر هلند APEX

این نمایشگاه در سال 2021 لغو و تاریخ بعدی برگزاری آن در تاریخ 6 الی 8 ژوئن 2023 خواهد بود. و یکی از ...

از تاریخ 1402/3/16 تا تاریخ 1402/3/18
همین الان رزرو کن

طراحی سایت توسط AK Web

تمامی حقوق این سایت برای گیلوا گشت پارسیان محفوظ است